Tuesday, February 21, 2006


See on muster mida me tegime arvutiringis.

Wednesday, February 15, 2006

Minu jänes

Minu lemmikloom on väike
otsida tal meeldib käike.
Karv tal peheme, pikk justkui tiigrilt võetud śnitt.
Kõrvad on tal lontis
saba täitsa trussis.

Monday, February 13, 2006

Luik ja part


Elas kord luik kellel polnud sõpru ja pardil ka polnud sõpru.ühel päeval said luik ja part kokku.Luigel tuli mõte, et nad võiksid sõpradeks saada.,,Kuule part hakkame õige sõpradeks",,hea küll luik hakkame siis" ja nad said sõpradeks. Ja kui nad pole surnud on nad siiani sõbrad.
Jack ja muumia.


Kord läks Jack metsa jalutama.Teel leidis ta püramiidi.Tal oli õnneks mõõk kaasas.Ta läks püramiidi ja kui ta oli palju käinud leidis ta imelikku ukse.Jack avas ukse ja seal ukse taga oli üks imelik tuba. Seal seisid muumiad kes tegid täiesti tugevat muumiat.Kui muumia valmis sai siis tundis ta inimese lõhna,,Ma tunnen inimese lõhna"ütles ta tigedalt.Ta läks lõhna järgi.Ja ta jõudis Jacki juurde ja muumia ütles,,Tere jack",,Sina muumia, ma juba hävitasin su ja sa ikka ärkasid uuesti ellu" ,,jätab seletamisest hakkame parem võitlema",,Hakkame siis" Jack ja muumia asusid võitlema küll nad ikka võitlesid.,,nüüd oled sa läbi Jack",,Vaevalt küll",,mida"Ja Jack lükkas muumia mõõ´ga minema eemale,,Ah seda sa siis mõtlesid"Jack võttis mõõga ja tappis muumia ära kuid siis pidi ta ruttu sealt välja tulema sest püramiid hävines jübedalt ja jõudis õnnelikult koju.
Mis on sõprus?
Hea sõber on see kes ei reeda sind ja aitab sind kui vajad abi.Halb sõber on see kes reedab sind ja ei aita sind ja on kuri.Minu kõige parim sõber on Martin.Ma olen Martiniga olnud juba üheksa aastat sõbrad .Me oleme sõpradeks saanud meie emade kaudu.Me oleme Martiniga väga head sõbrad.Me aitame üksteist alati.Ma olen normaalne sõber.Vahe peal olen natuke vastik ja tige.Vahest olen ka hea sõber.
Head sõbrapäeava kõigile.

Tuesday, February 07, 2006

Siin on mõned pildid mida ma arvutiringis tegime.Me tegime need pildid digifotoaparaatika.

Ja ühel neil pildil on meie arvuti õpetaja Ingrid Maadvere